HSVs-nya-logga.jpg
 
Hem Nyhet Gå med Vänträff Fan-club HSO-Tour

Rubriker

Öppna repetitioner
Vi återkommer med datum för öppna repetitioner.
Ungdomsstöd
Läs om alla medlemsförmåner. Den här texten är beskrivningen för dokumentet. Du kan redigera beskrivningen genom att högerklicka på ett dokument i trädet och välja "Egenskaper".
Styrelsen
Foersta-sidan-HSV.jpg

Funktion Namn Telefon Mobil E-postadress
Ordförande Rolf Tufvesson 0705173104 r.tufvesson@telia.com
vice ordf. Jan Ahlgren 042162601 0708370625 jan@janahlgren.se
Sekreterare Marita Aminoff 042141745 0733165023 marita.aminoff@gmail.com
Kassör Jan Ahlgren 042162601 0708370625 jan@janahlgren.se
Medlemsansv.  Yvonne Brunlid 0760361774 yvonne.brunlid@telia.com
Klubbmäst. Leif Evergård 042152430 0708980752 leif.evergard@comhem.se
Redaktör Inger Munck 042144546 0763494502 inger.munck@telia.com
Ledamöter Kristina Nygren 042134280 0733642199 kn@euroconarkitekter.se
Jan Nygren 042134280 0735134280 jn@euroconarkitekter.se
Ingrid Hulenvik 042130109 0730476470 ingrid.hulenvik@telia.com

   Hem

Copyright 2010 Co.